Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Surovinové hospodářství

Sypké suroviny

Sypké suroviny

Produkujeme automatizované systémy pro skladování, dopravu a dávkování sypkých surovin. Zajišťujeme kompletní dodávku nových nebo repase stávajících systémů, včetně projektů v průmyslových objektech a stejně tak i v menších výrobních sestavách.

Zajistíme

Skladování sypkých surovin ve

Přepravu materiálu

Dopravovaný materiál navažujeme s velkou přesností v koncovém stupni odběrného místa.

Speciální sypké přísady a mikrokomponenty skladujeme v sestavách ručně nebo pneumaticky plněné s možností automatického navažování jednotlivých komponent nebo míchání směsných dávek. Dopravu komponent lze řešit pneumaticky samostatnou cestou nebo do stávajícího potrubí a následně do koncového stupně a dávkovat s velkou přesností dle druhu suroviny.

Kvasné systémy

Kvasné systémy

Zajišťujeme systémy na výrobu, skladování a dávkování kvasu, omládku nebo vařené zápary a aroma směsi. Systémy dodáváme jako samostatný celek tzv. na klíč nebo lze repasovat, upravit, případně doplnit stávající systém výroby. Máme zkušenosti s

Roztoky

Roztoky

Systém roztoků spočívá sycením požadované suroviny do vody. K tomuto kroku lze použít výrobník roztoků. Výrobníky dodáváme jak v nerezovém, tak i plastovém provedení a velikostně se přizpůsobujeme dle přání zákazníka. Pro plynulost výroby lze použít zásobník roztoku, který lze chladit, míchat, případně vážit opět dle konkrétních potřeb zákazníka.

Pro roztok soli (solanky) vyrábíme model kombinovaného výrobníku 180 L se zásobníkem 350 L.

Olejové hospodářství

Olejové hospodářství

Projektujeme a dodáváme olejové hospodářství dle přání zákazníka - a to dle spotřeby a skladovacích potřeb. Systém navrhujeme od příjmu oleje z cisterny přes skladování, až po dávkování v odběrném místě. Dávku lze odměřit průtokoměrem nebo ji odvážit v tenzometrické váze (rychlejší dávkování).

Skladovací tanky lze zhotovit, jak v plastovém provedení , tak kompletně z nerezové oceli.

Máme zkušenosti se skladováním a následném dávkování ztužených a rostlinných tuků a másla. Tyto tuky lze skladovat v mobilním zařízení, jenž lze dle potřeby přepravit k požadovanému odběrnému bodu.

Technologická voda

Technologická voda

Technologická voda je používaná pro výrobu, vyžadující speciální požadavky. Úprava kvality vody, teploty nebo jen skladování do zásobníku pro další využití. Nabízíme jedno a více pláštové zásobníky z plastu nebo nerezové oceli. Nádrže lze opatřit vstupy a výstupy dle požadované dimenze a osadit bezpečnostními prvky, jako je snímání teploty, hladiny.

Technologickou vodu následně dokážeme dávkovat dle potřeb do odběrného místa, případně přes váženou nádobu pro naskladnění a následného rychlého použití.Všechny tyto procesy lze snímat a data následně shromažďovat v centrálním počítači pro evidenci surovin.
Nahoru